...
Obec Podtureň

KOMUNÁLNE VOĽBY - VÝSLEDKY

2018

Voľby do orgánov samosprávy obcí konaných 10.11.2018

Za starostu bol zvolený:

Marián Vojtík                       SMER               467 hlasov

Za poslancov boli zvolení:
1. Jaroslav Vozárik SMER 285 hlasov
2. Bc. Ivona Vejová SMER 260 hlasov
3. Bc. Tomáš Dzuriak NEKA 232 hlasov
4. Milan Réti NEKA 219 hlasov
5. Ing. Zdeno Mlynarčík NEKA 193 hlasov
6. Zdeno Kondor SMER 188 hlasov
7. PaedDr. Jana Chaloupková SMER 186 hlasov

Náhradníci:

1. Ľuboš Ilavský SMER 155 hlasov
2. Milan Masloviak NEKA 152 hlasov
3. Mgr. Ivana Mlynarčíková SMER 137 hlasov
4. Emil Blišťan SNS 135 hlasov
5. PaedDr. Lucia Porubčanská SaS, OĽANO, KDH 132 hlasov
6. Bc. Petra Karasková Kačmarik SMER 119 hlasov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2014

Voľby do orgánov samosprávy obcí konaných 15. 11. 2014

Za starostu bol zvolený:

Marián Vojtík                       SMER               440 hlasov

Za poslancov boli zvolení:
1. Ivona Vejová SMER 303 hlasov
2. Ľuboslav Strcula SMER 209 hlasov
3. Zdeno Kondor SMER 203 hlasov
4. Ing. Zdeno  Mlynarčík NEKA 194 hlasov
5. Bc. Tomáš Dzuriak NEKA 189 hlasov
6. Ing. Imrich Mlynarčík SMER 185 hlasov
7. Milan Réti NEKA 183 hlasov

Náhradníci:

1. Ivana Mlynarčíková SMER 179 hlasov
2. Ing. Roman Chaloupka SMER 166 hlasov
3. Emil Blišťan NEKA 159 hlasov
4. Ing. Marek Szucs SMER 129 hlasov
5. Radovan Sokol SIEŤ 115 hlasov
6. Mikuláš Kačmarik SDKÚ - DS 106 hlasov
7. Mikuláš Janovčík SNS 99 hlasov
8. Igor Paulíny SNS 64 hlasov
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010

Voľby do orgánov samosprávy obcí konaných 27.11.2010

Za starostu bol zvolený:

Marián Vojtík                       SMER               465 hlasov

Za poslancov boli zvolení:
1. Jaroslav Vozárik SMER 364 hlasov
2. Ivona Vejová SMER 333 hlasov
3. Ing. Zdeno Mlynarčík SMER 329 hlasov
4. Ing. Imrich Mlynarčík SMER 269 hlasov
5. Tibor Bryndza NEKA 248 hlasov
6. Imrich Hronček SMER 243 hlasov
7. Ľudovít Báthory NEKA 213 hlasov
Náhradníci:
1. Ondrej Jančuška SMER 212 hlasov
2. Ing. Roman Chaloupka NEKA

199 hlaso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekty

projekt

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Informácie e-mailom

Novinky e-mailom
Združenie miest a obcí Slovenska Liptovský Mikuláš Liptovský Hrádok VUC Žilina Euroregion Tatry